Hakkımızda

AKÇA HUKUK BÜROSU 1999 Yılında Av.Salih AKÇA tarafından Konya Yunak İlçesinde kurulan aradan geçen zaman içerisinde bölgesel olarak her türlü hukuksal faaliyetlerini deneyimli uzman kadromuz ile yürütmekteyiz.

Büromuz gerek yerli gerekse yabancı müvekkillerine hukuki hizmet veren bağımsız bir hukuk bürosu olarak faaliyet göstermektedir. Uzman ve Deneyimli kadromuzun her türlü hukuk işlemlerinde üst düzeyde tecrübeleri bulunmaktadır.

Hukukun Üstünlüğü, Kaliteli hizmet ve müvekkillerimizin memnuniyeti bizim için önemli unsurlardır.

AKÇA HUKUK BÜROSU olarak müvekkillerimizin ihtiyaçlarını ve beklentileri her olayda ayrı ayrı değerlendirerek, izlenmesi gereken hukuki prosedürleri belirlemekteyiz. Deneyimimiz ve ekip çalışmasına olan inancımız ile en iyi sonuçlara ulaşmak için çalışmaktayız.

Yüksek tecrübe ve dinamizmi bir araya getiren, sizi anlayan ve sıkıntılarınıza yaratıcı çözümler sunan bir hukuk ekibi olarak bireysel ve kurumsal ayrım gözetmeksizin müvekkillerimizin hukuk sorunlarını hızlı bir şekilde üstün hizmet anlayışı ile çözmek ve riskleri azaltmak en önemli amacımız…

Sonuç olarak gururla belirtmek isteriz ki Akça Hukuk Bürosu genç ve dinamik kadrosu ile ulusal ve uluslararası platformda müvekkillerin haklarını koruma ve her türlü hukuki çalışmayı gerçekleştirme kapasitesine sahip saygın bir hukuk bürosudur.